Kategorie

Pomoc

Filtr dzbankowy (wkład) B100-15 Standard, AQUAPHOR

Producent: Aquaphor
Rodzaj: uniwersalny
Wydajność: 170 l
Czas realizacji: 7 dni

Więcej szczegółów

7,49 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Integralną częścią dzbanka filtrującego jest wkład, który należy systematycznie wymieniać. To właśnie ten element zatrzymuje wszelkie nieczystości, jakie mogą znajdować się w cieczy, a także poprawia jej zabarwienie, smak, czy nawet zapach. W naszym sklepie możesz przebierać pośród produktów najlepszych marek, które przeznaczone są do użytku domowego.

Prezentowany tutaj wkład dzbankowy ma zastosowanie uniwersalne, idealnie sprawdzi się do oczyszczania wody o średniej twardości, wynoszącej do 200 miligramów na litr. Aby produkt pełnił swoją funkcję, musi być systematycznie wymieniany, jednak wielu użytkowników o tym zapomina. Dlatego filtr marki Aquaphor wyposażono w praktyczny kalendarzyk, na którym wystarczy zaznaczyć datę ostatniej wymiany. Jak na produkt ze swojej kategorii cenowej, oferowany tutaj model wyróżnia się dużą wydajnością sięgającą do 170 litrów! Z tego powodu idealnie nadaje się na potrzeby standardowej, czteroosobowej rodziny, której wystarczy na cały miesiąc intensywnego użytkowania.

Produkt ten można wykorzystać nie tylko w dzbankach marki Aquaphor, ale też wielu innych, w tym Dafi, Laica, Zelmer czy Brita. Kupując go w naszym sklepie, już nie będziesz musiał przegotowywać wody, usunie on z niej wszelkie groźne substancje. Mimo że wodociągi działają sprawnie, to niekiedy nie są w stanie wychwycić drobinek różnego rodzaju zanieczyszczeń, które nie tylko wpływają na smak i zapach kranówki, ale mogą być też groźne dla zdrowia. Koniecznie sprawdź też pozostałe modele, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Cechy produktu:

Rodzaj- uniwersalny, Skład- Aqualen, węgiel aktywny, żywica jonowymienna, Wydajność- 170 l (ok. 1 miesiąca, w zależności od jakości wody),
Zastosowanie- Dzbanki Aquaphor Standard, Ideal, Line oraz dzbanki innych producentów (m. in. Brita, Dafi, Laica, Zelmer)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: