Kategorie

Pomoc

Wkład sznurkowy do 20BB, 20" x 4 1/2", 5 lub 20 mikronów, AQUAFILTER

Wkład polipropylenowy sznurkowy do 20BB, 5 mikronów - 20" x 4 1/2", AQUAFILTER Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy:

FCPP5M20B

FCPP20M20B

Seria: 104
Przyłącze: 20" x 4 1/2"
Czas realizacji: 5 dni

Więcej szczegółów

55,61 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Wkład ze sznurka polipropylenowego Aquafilter przeznaczony do obudów filtrów standardu BB 20 cali w celu usuwania z wody zanieczyszczeń mechanicznych typu piasek, muł itp. Włókna polipropylenowe z których wykonano warstwę filtrującą, stanowią trwałe medium filtracyjne, nie powodując podczas uzdatniania wody dużych spadków ciśnienia.

Wkład zapewnia filtrację wody z dokładnością do 5 lub 20 mikronów - filtracja wystarczająca na pierwszym stopniu uzdatniania - pozwala to na usunięcie z wody typowych, obecnych w wodzie wodociągowej i studziennej zanieczyszczeń sedymentacyjnych. Wkład stosuje się głównie przed filtrami węglowymi w celu ochrony złoża aktywnego oraz jako zabezpieczenie instalacji wodnej na głównym przyłączu wody do budynku.

Standard Big Blue 20 cali to seria wkładów i obudów przeznaczonych do uzdatniania wody głównie w domach i budynkach firmowych. W przypadku filtracji mechanicznej jaka ma miejsce po zastosowaniu wkładu sznurkowego, zalecaną obudową jest przeźroczysty korpus BB20 (FHBC20B1).

Dokładnie nawinięty na centrujący trzpień sznurek polipropylenowy, minimalizuje przedostawanie się przez warstwę filtrującą zanieczyszczeń - woda przez wkład przepływa od zewnątrz do wewnątrz - zanieczyszczenia są gromadzone na zewnętrznej powierzchni wkładu i stopniowo penetrują wkład wgłąb. Wraz ze wzrostem ilości zatrzymanych zanieczyszczeń wkład zmienia kolor np na ciemno żółty, brązowy itp (w zależności od rodzaju zanieczyszczeń wody).

Cechy produktu:

Wysokość-20 cali (około 50 cm), Średnica- 4 1/2 cala (około 10 - 10,5 cm), Żywotność- do 20 tys litrów lub 3-6 miesięcy, Wydajność- do 60 litrów / minutę, Spadek ciśnienia- 0,3 - 0,5 bar

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: