Kategorie

Pomoc

Wkład sznurkowy do 10BB, 9 7/8" x 4 1/2", 5 lub 20 mikronów, AQUAFILTER

Wkład polipropylenowy sznurkowy do 10BB, 5 mikronów - 9 7/8" x 4 1/2", AQUAFILTER Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy:

FCPP5M10B

FCPP20M10B

Seria: 104
Przyłącze: 9 7/8" x 4 1/2"
Czas realizacji: 5 dni

Więcej szczegółów

33,14 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Dokładny wkład ze sznurka polipropylenowego przeznaczony do obudów filtrów standardu BB 10 cali w celu usuwania z wody zanieczyszczeń mechanicznych typu piasek, muł itp. Włókna polipropylenowe z których wykonano warstwę filtrującą, stanowią trwałe medium filtracyjne, nie powodując podczas uzdatniania wody dużych spadków ciśnienia.
Dokładniejsza wersja wkładu używana w filtracji mocno zanieczyszczonej wody, gdzie używany jest zwykle jako kolejny etap filtracji mechanicznej. Wkład  zapewnia filtrację wody z dokładnością do 5 lub 20 mikronów, co jest wykorzystywane do końcowej filtracji wody na głównych przyłączach oraz w celu ochrony instalacji wodnej po filtrach specjalistycznych (zabezpiecza instalację wodną przed drobinami złóż aktywnych).

Standard Big Blue 10 cali to seria wkładów i obudów przeznaczonych do uzdatniania wody w mieszkaniach i  domach. W przypadku filtracji mechanicznej jaka ma miejsce po zastosowaniu wkładu sznurkowego, zalecaną obudową jest przeźroczysty korpus BB10 (FHBC10B1).

Dokładnie nawinięty na centrujący trzpień sznurek polipropylenowy, minimalizuje przedostawanie się przez warstwę filtrującą zanieczyszczeń - woda przez wkład przepływa od zewnątrz do wewnątrz - zanieczyszczenia są gromadzone na zewnętrznej powierzchni wkładu i stopniowo penetrują wkład wgłąb. Wraz ze wzrostem ilości zatrzymanych zanieczyszczeń wkład zmienia kolor np na ciemno żółty, brązowy itp (w zależności od rodzaju zanieczyszczeń wody)

Cechy produktu:

Wysokość-10 cali (około 25 cm), Średnica- 4 1/2 cala (około 10 - 10,5 cm), Żywotność- do 18 tys litrów lub 3-6 miesięcy, Wydajność- do 60 litrów / minutę, Spadek ciśnienia- 0,3 - 0,5 bar

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: