Kategorie

Pomoc

Sól tabletkowa, 25kg

Opakowanie: 25 kg
Cena za transport: W opisie produktu
Czas realizacji: 1 dzień

Więcej szczegółów

29,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Użycie soli w tabletkach to zapewnienie skutecznego zmiękczania twardej wody. Jednocześnie jej regularne stosowanie pozwala na zmniejszenie użycia wody, paliwa, a także wszelkich środków chemicznych. Idealnie nadaje się zarówno do przydomowych urządzeń uzdatniania, jak i w skali przemysłowej (stacje uzdatniania, myjnie samochodowe, fabryki). Jak zapewnia producent – dzięki spełnieniu norm ISO (PN-EN 14805:2008 i PN-EN 973:2009) jest bezzapachowa oraz bezpieczna dla zdrowia ludzi.

Proponowana w sklepie internetowym FILTRYBB.pl sól w tabletkach od polskiej firmy CIECH składa się w około 99,5% z chlorku sodu. W jaki sposób udało się uzyskać tak wysoką czystość tego produktu? Wszystko za sprawą innowacyjnego warzenia soli pochodzącej z podziemnych złóż. Dzięki temu sól w tabletkach niemalże w stu procentach zawiera wspomniany chlorek sodu. Co ważne, jej specjalne przygotowanie (w składzie nie znajdziesz wysokiego stężenia innych związków mineralnych), sprawia, że nie powstają złogi, a elementy stacji zmiękczającej wodę są zabezpieczone od zanieczyszczeń.

Warto dodać, że bardzo czysta sól tabletkowana jest gwarancją dokładniejszego czyszczenia (podczas procesu regeneracji) złoża jonowymiennego. Co za tym idzie, również i na nim nie powstają zbędne zanieczyszczenia. Uwaga – jeśli chcesz, żeby użytkowany zbiornik solanki pracował bez zarzutów, pamiętaj, że należy przez cały czas wypełnić go w połowie solą w tabletkach.

Cena dotyczy opakowania 25kg

UWAGA!

Zamówienia prosimy dokonywać poprzez Formularz Kontaktowy.

Do zamówionej ilości Złoża należy doliczyć cenę za przesyłkę (liczoną wg poniższej tabelki)

Ilość kg Cena za przesyłkę (netto)
do 31 kg  17,00 zł
półpaleta
do 100 kg
 80,00 zł
paleta
do 1000 kg
180,00 zł
powyżej
1000 kg
 do uzgodnienia