Kategorie

Pomoc

Wkład siatkowy 10", UST-M

Wkład siatkowy, 10", USTM Zobacz większe
Producent: UST-M
Seria: NET
Rozmiar: 10"
Wydajność: 30 l/min
Mikronaż: 70
Czas realizacji: do 5 dni

Więcej szczegółów

20,38 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Wkład mechaniczny wielokrotnego użytku, wykonany z siatki nylonowej. Usuwa z wody nie rozpuszczone w niej zanieczyszczenia i większe zawiesiny, chroniąc instalację wodną lub kolejne stopnie filtracji przez piaskiem itp. Wkłady siatkowe stosowane są zwykle w celu podstawowej ochrony instalacji wody zimnej.
Wkłady filtrujące siatkowe NET, zapewniają filtrację z dokładnością do 150 mikronów - dokładność taka jest wystarczająca do wytrącenia z wody piasku i innych większych zanieczyszczeń, przy zachowaniu minimalnego spadku ciśnienia i dużym przepływie wody.
Wkład pasuje do większości filtrów narurowych standardu 10 cali, bez względu na producenta. Producent utrzymuje wysoki standard i typowe wymiary.
Siatka nylonowa powoduje zatrzymywanie zanieczyszczeń na jej zewnętrznej powierzchni i opadanie ich na dno klosza obudowy filtra.

Cechy produktu:

Wkład wielokrotnego użytku - użytkowany może być do momentu fizycznego uszkodzenia siatki, Wydajność maksymalna- do 30-40 litrów na minutę, Wysokość- 10 cali, Średnica- 2,5 cala