Kategorie

Pomoc

Wkład odżelaziający do 10BB, UST-M

Wkład odżelaziający, 10"BB, USTM Zobacz większe
Producent: UST-M
Seria: IR10BB
Rozmiar: 10"BB
Wydajność: 20 l/min
Żywotność: 4 000 l
Czas realizacji: do 5 dni

Więcej szczegółów

81,58 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Wkład ze złożem aktywnym do odżelaziania wody. Efektywnie zatrzymuje rozpuszczone w wodzie związki żelaza. Stosowany do ochrony urządzeń AGD (pralek, zmywarek) oraz urządzeń grzewczych. Z uwagi na dopuszczalny duży przepływ wody, wkład może być stosowany do redukowania ilości żelaza i manganu z wody spożywczej i użytkowej na głównych przyłączach wody w małych domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Wkłady odżelaziające zawierają specjalny drobnoziarnisty granulat o dużej zdolności wychwytywania jonów żelaza. Wkłady zaprojektowano z myślą o tym, aby jak najskuteczniej poprawić smak i zapach wody, usuwając jej specyficzny metaliczny posmak. Wkłady posiadają własny filtr końcowy, zapobiegający wydostawaniu się cząstek granulatu poza filtr.

Zalety: charakteryzuje się wyjątkową zdolnością wychwytywania jonów żelaza, stosowany do zimnej wody spożywczej i użytkowej, zapobiega powstawaniu żółtych plam na odzieży i brązowych, rdzawych zacieków na ściankach umywalek i wanien, przepływająca przez wkład woda penetruje całe złoże granulatu jonowymiennego zapewniając jego maksymalne działanie, wkład doskonale eliminuje metaliczny smak i zapach wody, posiada też polipropylenową wkładkę filtracyjną o dokładności filtracji 10 mikronów dodatkowo zabezpieczającą wkład, stosowany do wody zimnej
Proces odżelaziania wody jest procedurą złożoną i stosowanie wkładów odżelaziających ma sens w przypadku niewielkich przekroczeń dopuszczalnego żelaza w wodzie lub przy niewielkim zużyciu wody. Wkład odżelaziająco-odmanganiający ma określony przez producenta dopuszczalny przepływ wody do 20 litrów na minutę i maksymalną żywotność 4000 litrów wody.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: