Kategorie

Pomoc

System odwróconej osmozy, Morion M seria DWM-101 z mineralizatorem K7M, AQUAPHOR

Producent: Aquaphor
Wymiary: 371 x 190 x 420 mm
Zbiornik kumulacyjny: 5l
Min. ciśnienie: 1,9 atm
Przyłącze: 1/2"
Czas realizacji: 7 dni

Więcej szczegółów

1 099,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Nowoczesny i niezwykle kompaktowy system oczyszczania wody DWM-101 Morion z wbudowanym zbiornikiem na wodę zajmuje znacznie mniej miejsca pod zlewozmywakiem niż tradycyjny tego typu filtr. Szybka i w 100% skuteczna filtracja, prostota obsługi i najwyższa jakość oczyszczonej wody to podstawowe zalety filtra DWM-101 Morion, który charakteryzuje się także oszczędnością i 2x niższymi kosztami eksploatacji niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy. Dodatkowo w zestawie znajduje się elegancka wylewka, przeznaczona specjalnie do czystej wody, która dodaje kuchni nowoczesności i stylu. W wersji z mineralizatorem (DWM-101 Morion M) jako ostatni moduł zastosowany został wkład, złożony z aktywnego węgla oraz złoża dolomitowego, dzięki któremu do wody przenikają jony wapnia, magnezu, sodu i potasu. W celu uzyskania pożądanego stopnia mineralizacji woda w filtrze DWM-101 Morion M - inaczej niż innych filtrach odwróconej osmozy oferowanych na rynku - przepływa przez mineralizator dwukrotnie. Pierwszy raz, kiedy oczyszczona przez membrana spływa do zbiornika kumulacyjnego, a następnie w momencie przepływania ze zbiornika do kranu. Jest to tzw. „Obieg Moriona”. Dzięki niej udaje się osiągnąć maksymalnie wydłużony kontakt wody z dolomitem.

W zestawie: obudowa filtra z wbudowanym wodno-wodnym zbiornikiem kumulacyjnym, wymienne wkłady filtrujące, wylewka do czystej wody, wężyki podłączeniowe, obejma drenażowa, przyłącze wody 1/2''

AQUAPHOR DWM-101 Morion M znacząco zmniejsza twardość wody, a także usuwa z wody wodociągowej wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia: Są to: zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak rdza, czy piasek.,chlor, chloroform i inne organiczne związki chloru, metale i metale ciężkie: żelazo, ołów, rtęć, miedź, aluminium, produkty ropopochodne, fenole, azotany, azotyny, preparaty farmaceutyczne, w tym antybiotyki i hormony,bakterie, wirusy, cysty, sole wapnia i magnezu (twardość wody). Przywraca wodzie zrównoważony zestaw zdrowych minerałów, w tym magnezu.

Cechy produktu:

Wymiary- 371 x 190 x 420 mm, Zbiornik kumulacyjny- 5l, Min. ciśnienie- 1,9 atm, Średnica przyłącza do wody- 1/2'', Rodzaj wkładu- wkłady serii K, Działanie- oczyszczanie mechaniczne, uzdatnianie, zmiękczanie, mineralizacja wody (Morion M)