Kategorie

Pomoc

Membrana kapilarna (UF) w obudowie liniowej, GW 1/4", AQUAFILTER

Membrana kapilarna (UF) w obudowie liniowej, GW 1/4", AQUAFILTER Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy: TLCHF-FP
Seria: 104
Obudowa: Liniowa biała 2 1/2"
Przyłącze: 1/4"
Czas realizacji: 5 dni

Więcej szczegółów

65,76 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Membrana kapilarna Aquafilter TLCHF-FP (MHFR-TLCHF-FP) przeznaczona typowo do filtrów Perfecto oraz EXCITO. W podzlewozmywakowych filtrach wody stosowana jest do bezstratnego uzdatniania wody z zanieczyszczeń szkodliwych dla człowieka w zakresie do 99,8%. Membrana wykonana jest z polipropylenowych włókien z wydrążonymi mikrokanalikami. Otwory znajdujące się w kapilarach zwężają się, zatrzymując zanieczyszczenia nie demineralizując wody.

Zaletą filtracji wody na membranach kapilarnych jest uzdatnianie bez odrzutu wody - ilość wody która dostaje się na membranę odpowiada ilości wody po membranie. Dodatkowym plusem jest łatwość wymiany, którą można wykonać we własnym zakresie.

Membrany kapilarne MHFR-TLCHF-FP dostarczane są w zależności od partii z wkręconymi złączkami lub złączkami do samodzielnego wkręcenia.

Cechy produktu:

Ciśnienie wody- do 3,5 bar, Temperatura wody- 2 - 42 st. C, Średnica- 2 1/2 cala (około 6 - 6,5 cm), Żywotność- do 12 miesięcy, Wydajność- do 1,9 litra / minutę, Długość- 10 cali (około 25 cm), Dokładność filtracji- do 0,02 mikrona