Kategorie

Pomoc

Membrana RO Aquafilter, wydajność 300 GPD, AQUAFILTER

Membrana RO Aquafilter, wydajność 300 GPD, AQUAFILTER Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy: TFC-300
Seria: 104
Wydajność: 300 GPD
Czas realizacji: 5 dni

Więcej szczegółów

584,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

W naszym sklepie internetowym Klienci znajdą wszystkie niezbędne produkty, które mogą być przydatne do uzdatniania wody pitnej. Oferta obejmuje również uniwersalne membrany, w które można zaopatrzyć filtry podzlewozmywakowe wielu wiodących marek. Są one niezbędnym elementem wymiennym, dlatego zachęcamy do zakupu kilku sztuk na zapas - cena dostawy jest zawsze jednakowa!

To właśnie dzięki membranie urządzenie jest w stanie pozbyć się z kranówki większości zanieczyszczeń, w tym grzybów oraz bakterii, pozostawiając ją krystalicznie czystą i zdatną do picia - bez gotowania. W trakcie pracy wkładu odbywa się odwrócona osmoza, woda po dostaniu się do wnętrza filtra naciska na membranę, która pełni funkcję sitka. Na jej powierzchni rozmieszczone są niewidoczne dla oka szczeliny, których niewielka średnica (maksymalnie 0,0001 mikrona) przepuszcza kranówkę i drobinki związków mineralnych, jednocześnie zatrzymując osad i nieczystości.

Prezentowana tutaj membrana to szalenie wydajny model, z którego pomocą można oczyścić nawet 1100 litrów kranówki dziennie. Dlatego właśnie ten produkt polecamy do miejsc o zwiększonym zapotrzebowaniu, sprawdzi się też do celów komercyjnych. Dla mniejszych rodzin mogą być wystarczające inne modele, także oferowane w naszym sklepie, o wydajności 50 GPD, 75 GPD oraz 100 GPD. Zachęcamy też do sprawdzenia pozostałych kategorii na stronie. Wśród oferowanych towarów dostępne są też inne elementy do podzlewozmywakowych systemów do uzdatniania, wykorzystujących zjawisko odwróconej osmozy.


Cechy produktu:


Średnica- 3 cale / około 7,5 cm, Żywotność- około 3 lata, Wydajność- 300 GPD / do 1100 litrów/dobę, Długość- 11,75 cala / około 30 cm, Dokładność filtracji- 0,0001 mikrona (mikron = 0,001 mm)