Kategorie

Pomoc

Membrana RO FILMTEC®, wydajność 50 GPD, AQUAFILTER

Membrana RO FILMTEC®, wydajność 50 GPD, AQUAFILTER Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy: TLC50FT
Seria: 104
Wydajność: 50 GPD
Czas realizacji: 5 dni

Więcej szczegółów

178,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Proponowana tutaj membrana polecana jest Klientom wykorzystującym w swoim domu podzlewozmywakowe filtry odwróconej osmozy, marki Aquafilter, a także wielu innych producentów. Jest to niezbędny element służący do uzdatniania wody pitnej na użytek prywatny i komercyjny, wyróżniający się dużą wydajnością. Nasz sklep przygotował też inne warianty tego produktu, różniące się przede wszystkim żywotnością oraz zastosowaniem.

Zasada działania prezentowanego tutaj wkładu jest bardzo prosta. Kranówka wprowadzona do filtra uzdatniania naciska na membranę, która na całej swojej powierzchni posiada pory o średnicy mniejszej niż 0,0001 mikrona. Dzięki temu napierająca woda może przedostać się przez te mikro szczeliny, jednak jej część zawierająca w składzie dużo soli zostaje zatrzymana i usunięta. Zachodząca tutaj odwrócona osmoza umożliwia też pozostawienie w kranówce cząsteczek minerałów korzystnych dla zdrowia, głównie potasu, magnezu oraz wapnia.

Membrana marki Filmtec może być stosowana w przypadku filtrów podzlewozmywakowych FRO5, FRO5M oraz FRO5MA firmy Aquafilter. Niniejszy model charakteryzuje się stosunkowo dużą wydajnością, wynoszącą aż 100 GPD, co oznacza, że z jej pomocą można uzdatnić aż sto galonów kranówki w ciągu jednego dnia! Dzięki temu produkt polecany jest też do miejsc o większym zapotrzebowaniu. W przypadku użytku domowego model powinien niezawodnie służyć nawet do 3 lat. W naszym sklepie internetowym oferujemy też membrany o wydajności wynoszącej od 50 GPD aż do 300 GPD!

Cechy produktu:

Wydajność- 50 GPD (189 l/24h) , Temperatura pracy- 2OC - 45OC , Ciśnienie pracy- 2.8 - 6 bar , Żywotność- do 36 miesięcy (w zależności od jakości wody).