Kategorie

Pomoc

Filtr podzlewozmywakowy Kryształ Quadro, AQUAPHOR

Filtr podzlewozmywakowy Kryształ Quadro, AQUAPHOR Zobacz większe
Producent: Aquaphor
Wymiary: 260 x 90 x 450 mm
Wydajność: 6000-8000 l/min
Szybkość filtracji: 2,0-2,5 l/min
Przyłącze: 1/2"
Czas realizacji: 7 dni

Więcej szczegółów

299,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Filtr Kryształ Quadro to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania klientów. Dobór wymiennych wkładów filtrujących odbywa się w nim w sposób indywidualny, w zależności do zadań i potrzeb klienta, związanych z oczyszczaniem wody. Zestaw czterech wymiennych wkładów maksymalnie poszerza możliwości dogłębnej filtracji.

W zestawie: głowica Aquaphor Kryształ Quadro, wylewka do czystej wody, przyłącze wody 1/2'', wężyki podłączeniowe. Zestaw nie zawiera wkładów filtrujących. Wkłady filtrujące można nabyć oddzielnie w dowolnej konfiguracji.

AQUAPHOR Kryształ Quadro znacznie redukuje szkodliwe substancje znajdujące się w wodzie wodociągowej. Należą do nich: osad, taki jak rdza, piasek, błoto, pyłki, chlor, chloroform i inne związki chloru organicznego, metale i metale ciężkie: żelazo koloidalne, ołów, rtęć, miedź, aluminium, produkty ropopochodne, fenole, szkodliwe bakterie, cysty. Twardość wody jest usuwana przez filtr AQUAPHOR Kryształ Quadro do twardej mętnej wody.

Cechy produktu:

Wymiary- 260 x 90 x 450 mm, Wydajność- 6000-8000 l/min, Szybkość filtracji- 2,0-2,5 l/min, Średnica przyłącza do wody- 1/2'', Rodzaj wkładu- wkłady Aquaphor serii K