Dostawa

Filtrybb.pl realizuje dostawę zakupionego towaru na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, Czech i Słowacji.  Czas dostawy towaru w zależności od wyboru formy przesyłki wynosi  od 1 do 7 dni roboczych (Sprawdź terminy realizacji zamówienia)

KOSZT DOSTAWY

Kurier

Kurier za pobraniem

17,99 zł

19,99 zł

 
  DARMOWA DOSTAWA OD 350zł brutto*
Firmy kurierskie z którymi współpracujemy:
Firma kurierska DHL jest naszym stałym partnerem od wielu lat, dlatego bardzo dobrze znana jest nam jakość świadczonych przez nich usług. Wiedząc, że można polegać na firmie DHL, oferujemy naszym Klientom możliwość wybrania tej firmy spośród wielu innych.

DHL działa w ponad 220 krajach i regionach, co czyni ją najbardziej międzynarodową firmą na świecie, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów przesyłek możliwie najkorzystniejszych dla naszych Klientów.

Czas doręczenia przesyłki krajowej przez kuriera DHL wynosi  1 dzień roboczy.Przydatne linki:

SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI DHL

Firma kurierska UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, doręczającym kilkanaście milionów paczek dziennie. UPS jest bardzo dobrze przygotowany do oczekiwań Klientów, zarówno w drodze, jak i w trybie online. 

Zamówienia wysyłamy za pomocą usługi UPS Standard, taniej i niezawodnej formy dostawy przesyłek krajowych, z możliwością zaplanowania doręczenia określonego dnia, w każdym miejscu na terenie Polski. Doręczenie przesyłki w UPS Standard w 98,6% ma miejsce następnego dnia roboczego od daty wysyłki. 

Gwarancja doręczenia Przesyłki przez firmę kurierską UPS wynosi 3 dni (nie licząc dnia odbioru). Gwarancja dotyczy tylko dni roboczych i nie obejmuje weekendów, dni wolnych od pracy oraz wszystkich opóźnień, na które firma UPS nie ma wpływu.Przydatne linki:

SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI UPS* Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 350zł brutto nie obejmuje Płatności przy odbiorze oraz zakupu i dostawy Soli (SPRAWDŹ)


Informacje

DANE KONTAKTOWE


Ul. Słowackiego 28/1p
43-502 Czechowice-Dziedzice


33 4711248
512 038 276
572 771 505


biuro@filtrybb.pl

Poniedziałek-Piątek 8.00-15.00

PayPal