Kategorie

Pomoc

Wkłady do filtrów wody (filtracyjne)

Do urządzeń uzdatniających wodę stosuje się różnego rodzaju wkłady filtracyjne. To one odpowiadają za oczyszczenie i uzdatnienie H2O. Za najbardziej popularne uchodzą mechaniczne wkłady do filtrów, ale producenci proponują nam również rozwiązania węglowe, zmiękczające, odżelaziające oraz antybakteryjne. Sprawdzają się one tam, gdzie mechaniczna filtracja nie wystarcza do oczyszczenia cieczy.

Mechaniczne wkłady filtrujące są dostępne w wielu wersjach, m.in. z włókniny polipropylenowej, sznurka polipropylenowego oraz karbowanej celulozy powleczonej poliestrem. Tego rodzaju produkty najczęściej montuje się przed urządzeniami centralnymi, a ich celem jest zapobieganie przedostawaniu się zanieczyszczeń do docelowych wkładów filtracyjnych.

W tej kategorii można również znaleźć węglowe wkłady do filtrów do wody, które skutecznie usuwają chlor i jego pochodne, w tym związki organiczne. Węgiel aktywny odznacza się szczególnymi właściwościami adsorpcyjnymi i wiąże cząsteczki zanieczyszczeń na swojej powierzchni. Atutem węglowych wkładów do filtrów do wody jest fakt, że oczyszczają one wodę bez konieczności użycia dodatkowych środków chemicznych.

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki zakres asortymentu. Poza mechanicznymi i węglowymi wkładami, oferujemy także systemy do zmiękczania, odżelaziania i wykazujące działanie antybakteryjne. Wszystkie wkłady do filtrów wody są trwałe i wytrzymałe, gwarantując bezawaryjną pracę urządzeń i zdrową, krystalicznie czystą wodę. Zachęcamy do zapoznania z naszym asortymentem oraz naszymi poradnikami, które pomogą prawidłowo dobrać wkłady do filtra jaki mamy w domu czy przedsiębiorstwie.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 200 elementów