Kategorie

Pomoc

Korpus narurowy 20"BB z manometrem+ akcesoria, GW 1", AQUAFILTER

20" zestaw filtracyjny na rurowy BB, AQUAFILTER, GW 1" Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy: FH20B1-B-WB
Typ: HB2B
Rozmiar: 20"
Przyłącze: 1"
Czas realizacji: 7 dni

Więcej szczegółów

288,75 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Więcej informacji

Filtr na rurowy Big Blue 20" do uzdatniania wody zimnej na głównych przyłączach w domach jednorodzinnych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa PP. Calowe gwinty wewnętrzne wzmocnione są mosiężnymi wtopkami. 

W głowicy korpusu znajduje się odpowietrznik umożliwiający usunięcie powietrza zbierającego się pod głowicą. FH20B1-B-WB posiada gwintowane otwory (wlot i wylot)- średnica gwintu 1"zapewnia odpowiednie przepływy wody dla całego dużego domu jednorodzinnego, gdzie filtr może być stosowany do wstępnego, mechanicznego oczyszczania wody ora do uzdatniania na wkładach węglowych, zmiękczających, odżelaziających, itp.

Dolna część kompletnego korpusu jest wykręcana. Skręcane połączenie zabezpieczone jest uszczelką z EPDM, która zapewnia doskonałe uszczelnienie.

Obudowy można skręcać w zestawy filtrujące (nyplami), uzyskując w ten sposób wymaganą ilość stopni filtracji. Zestaw filtrów oparty o korpusy FH20B1-B-WB może stanowić alternatywę dla centralnych kolumn uzdatniających.

Kompletny zestaw filtrujący składa się z następujących elementów: korpus filtra standardu BB20, klucz do odkręcania dolnej części filtra przy wymianie wkładu, manometr umożliwiający ocenę spadku ciśnienia na wkładzie, płytka montażowa + śruby.

Cechy produktu:

wysokość- ok 61 cm, ciśnienie wody - do 6 bar, temperatura wody- 2-42 st.C, średnica- 18,5 cm, średnica gwintu- 1 cal

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: