Kategorie

Pomoc

Filtry dzbankowe


Problem z jakością wody pitnej dostrzega dzisiaj coraz więcej osób. W dużych miastach, w których korzysta się z systemów wodociągowych, często pojawia się problem drobnych zanieczyszczeń zalegających w rurach. Zanieczyszczenia to również związki chemiczne, takie jak na przykład chlor, który wykorzystywany jest do uzdatniania(dezynfekcji) wody. Trafiając do naszych kranów woda może je zawierać, a sprawę pogarsza fakt, że po procesie oczyszczania nierzadko mamy wodę, która nie ma w zasadzie żadnych pozytywnych właściwości dla naszego zdrowia.

W naszym sklepie proponujemy jednak proste rozwiązanie tego problemu. Niedrogi i prosty w obsłudze filtr dzbankowy skutecznie usuwa drobne zanieczyszczenia stałe, jak i chlor oraz inną związki chemiczne stosowane do uzdatniania w stacjach uzdatniania wody. Filtry dzbankowe to akcesorium wielorazowego użytku. Wkłady, które się w nich znajdują, można bez problemu wymieniać, przywracając produktowi pełną skuteczność jego działania.

Najlepsze na rynku filtry dzbankowe

W poniższej ofercie proponujemy wyłącznie produkty bardzo wysokiej jakości, od znanych producentów, które wielokrotnie były już sprawdzone. W większości przypadków wkładem filtrującym jest aktywny węgiel zmieszany z żywica jonowymienną i wystarcza on na około miesiąc. Wymiana musi być realizowana częściej, jeśli jakość wody jest wyjątkowo niska.

Przy pierwszym użyciu wkładu należy pamiętać o tym, aby oczyszczoną wodę wylać, a następnie nalać świeżą. Dopiero po drugiej filtracji woda w pełni nadaje się do picia. Obecność aktywnego węgla we wkładzie może powodować pojawianie się niewielkich drobinek w wodzie, ale są one bezpieczne dla zdrowia. W naszym sklepie można zamówić nie tylko sam filtr dzbankowy, ale także wymienny wkład do niego, zawsze w konkurencyjnych cenach.

Dzięki nam każdy może zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, mając pewność picia skutecznie oczyszczonej wody.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 46 elementów