Kategorie

Pomoc

Korpus narurowy 10" z głowicą z zaworem BY-PASS,GW 3/4", AQUAFILTER

10" korpus na rurowy z głowicą z zaworem BY-PASS, AQUAFILTER, GW 3/4" Zobacz większe
Producent: Aquafilter
Numer katalogowy: FHBP
Seria: H10J
Rozmiar: 10"
Przyłącze: 3/4"
Czas realizacji: nieokreślony

Więcej szczegółów

133,32 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Filtr narurowy 10" do uzdatniania wody zimnej. Wyposażony w zintegrowany z głowicą zawór odcinający wodę- umożliwia wymianę wkładu bez potrzeby zakręcania zaworów na instalacji wodnej. Odcięcie wody bezpośrednio na filtrze powoduje, że przy wymianie wkładów nie dochodzi do spływania wody z instalacji i jej rozlewania. Czynność zamknięcia obiegu wody na filtrze polega na przekręceniu pokrętła na górnej części głowicy. 

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa SAN (przezroczysty klosz) oraz PP i ABS (głowica). Gwinty wewnętrzne 3/4 cala są wyposażone w uszczelki ułatwiające uszczelnienie połączenia na styku filtr- instalacja. Przyłącze tej średnicy jest odpowiednie dla przepływów osiąganych w typowych instalacjach wodnych w mieszkaniach oraz mniejszych domach. 

Przezroczysta obudowa pozwala na optyczną ocenę stopnia zanieczyszczenia wkładu, jego wymiana jest uproszczona. Dolna część korpusu jest wykręcana. Obudowy można skręcać w zestawy filtrujące (nyplami) uzyskując odpowiednią ilość stopni filtracji. Połącznie nie wymagają specjalistycznych doszczelnień.

Korpus polecany jest do zabezpieczania instalacji wodnej i podłączonych do niej urządzeń przed zanieczyszczeniami stałymi.

Cechy produktu:

Wysokość- 33cm, Ciśnienie wody- do 6 bar, Temperatura wody- 2-42 st.C, Średnica- 12,5cm