Kategorie

Pomoc

Wkłady filtracyjne


na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 150 elementów

Do urządzeń uzdatniających wodę stosuje się różnego rodzaju wkłady filtracyjne. Za najbardziej popularne uchodzą mechaniczne wkłady do filtrów, ale producenci proponują nam również rozwiązania węglowe, zmiękczające, odżelaziające oraz antybakteryjne.

Mechaniczne wkłady filtrujące są dostępne w wielu wersjach, m.in. z włókniny polipropylenowej, sznurka polipropylenowego oraz karbowanej celulozy powleczonej poliestrem. Tego rodzaju produkty najczęściej montuje się przed urządzeniami centralnymi, a ich celem jest zapobieganie przedostawaniu się zanieczyszczeń do docelowych wkładów filtracyjnych.

W tej kategorii można również znaleźć węglowe wkłady do filtrów do wody, które skutecznie usuwają chlor i jego pochodne, w tym związki organiczne. Węgiel aktywny odznacza się szczególnymi właściwościami adsorpcyjnymi i wiąże cząsteczki zanieczyszczeń na swojej powierzchni. Atutem węglowych wkładów do filtrów do wody jest fakt, że oczyszczają one wodę bez konieczności użycia dodatkowych środków chemicznych.

Poza mechanicznymi i węglowymi wkładami do filtrów wody, oferujemy także systemy do zmiękczania, odżelaziania i wykazujące działanie antybakteryjne. Wszystkie wkłady do filtrów do wody są trwałe i wytrzymałe, gwarantując bezawaryjną pracę urządzeń i zdrową, krystalicznie czystą wodę.